Opinie na temat Inter Auto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tomekh7
    Classic
    • 2014
    • 1

    Opinie na temat Inter Auto

    Zamieszczone przez szkoda
    ale jak mnie nie stać na zmianę to co mam zrobić, muszę się czepiać
    : i tyle w temacie.
  • Shiva
    Classic
    • 2012
    • 3

    #2
    Opinie na temat Inter Auto

    Witam!
    Postanowiłem kupić Skodę Octavię 1.4 TSI w wersji Fresh. Przeszukałem 2 dealerów w Krakowie i 1 w Wieliczce a mianowicie: Emidę, Inter Auto oraz Auto Salon Murawski.
    Poprzedni samochód kupowałem w Emidzie więc zadowolony zadzwoniłem i próbowałem "ponegocjować", jednakże pan po drugiej stronie twardo trzymał się swoich racji i nie udało się kupić auta w zadowalającej mnie cenie. Ta sama przykra niespodzianka spotkała mnie w Auto Salon Murawski. Zrezygnowany zadzwoniłem do Inter Auto gdzie zaproponowano cenę za samochód w wersji Fresh z dodatkami w dużo niższej cenie. Auto zamawiam w poniedziałek tak więc chcę poznać wasze opinie na temat tego salonu. W internecie jest mało opinii, które sa do tego przestarzałe.
    Z poważaniem,
    Długoletni użytkownik Skody.

    Komentarz

    • Mihau
      RS
      • 2009
      • 7460
      • CHHA 2.0 TSI RS 230 KM

      #3
      Shiva, TU masz oponie o Inter Auto i o naszym forumowym sprzedawcy Danielciu
      O2FL 1.8 TSI powered by DYNOSOFT

      Komentarz

      • AdamB
        RS
        S_OCP Member
        • 2007
        • 8028
        • Octavia IV (NX3)
        • DKZA 2.0 TSI 190 KM

        #4
        Shiva, ja u Danielcia kupiłem dwa nowe auta, mój brat również dwa auta. Danielcio po prostu wie co klient chce.
        Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

        Komentarz

        • andrzej111
          L&K
          • 2010
          • 1391

          #5
          A ja bym drugi raz nie kupił auta u Danielcia
          Wybrałbym Carsed
          Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

          Komentarz

          • Shiva
            Classic
            • 2012
            • 3

            #6
            Możesz uzasadnić dlaczego nie?

            Komentarz

            • djczas
              RS
              • 2005
              • 9612

              #7
              Shiva, bo ma bliżej domu :P

              Komentarz

              • Shiva
                Classic
                • 2012
                • 3

                #8
                Sorry za offtop, ale chciałem zapytać czy zaszły jakieś większe zmiany konstrukcyjne pomiędzy Octavią 1 1.6 a Octavia 2 1.6? Doszedłem do wniosku, ze 1.4 TSI na gazie to zły wybór dlatego postanowiłem kupić ponownie 1.6. Czy opłaca się zmieniać?

                Komentarz

                • zibi81
                  Classic
                  • 2011
                  • 7

                  #9
                  Ja kupowałem w Interauto w 2008 mojego Toura. Bylem wczesniej w kilku innych salonach na Śląsku, ale tam czułem ze mnie nie zlewali i udalo sie dostac takie auto jakie chcialem za cene jaka chcialem. Potem kilka razy bylem tam w serwisei na przgldzie i cos tam jeszcze i choć tanio nie bylo to jestem zadowolony (bo np w Sliwce w Katowicach nie chcieli mi wymienić wadliwego mocowania fotela, a tam bez problemu. Jedno tylko spięcie miałem na koniec gwarancji. Bylem przed końcem gw i byla do wymiany uszczelka w tylnych drzwiach. Nie mieli i kazali przyjechać juz po zakończeniu gwarancji, Tak tez zrobilem i poem chcieli mnie skasowac za to, ale uparlem sie ze nie, bo obiecali to wczesniej zrobić w ramach gwarancji. Staneło na moim. Aha to było na Zakopiance.

                  Komentarz

                  Pracuję...